x
Stoktakiler
1 2 3 .... 6 7 8
YENİ
E.R.D Kids
49,90 TL
Ücretsiz Kargo
Toplam 371 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8

   KAPIDA ÖDEME

                Son yıllarda özellikle internette bulunan alışveriş sitelerinden alışveriş yapmak daha fazla tercih ediliyor. İnsanlar çalışıyorlar,  yoruluyorlar, bu nedenle alışveriş için mağaza mağaza gezerek alışveriş yapma alışkanlıklarından vazgeçmiş durumdalar. Mağazaları  dolaşarak yapılan alışverişler, hem zaman kaybına hem de zaten yeterince işte veya evde yorulan bireylerin daha fazla yorularak stres  altına girmesine neden oluyor. Fakat artık günümüzde teknoloji ilerledi. İnternet hemen hemen her evde kullanılır halde. İşyerlerinde ise  hepsinde var. Alışverişleri yaparken zaman kaybetmemek, birçok farklı çeşidi bir arada bulabilmek, dükkân dükkân dolaşarak strese  girmemek, ürünler üzerinde yapılan indirimli fiyatları takip edebilmek adına internetten alışveriş siteleri karşımıza çıkıyor.

                İnternetten alışveriş yaparken kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz gibi, son dönemde kapıda ödeme sistemi de oldukça  fazla kullanılır hale geldi. Satın almış olduğunuz ürünler uygun ücretli olarak, sitenin anlaşmalı olduğu kargo şirketleri tarafından, belirtmiş  olduğunuz adresinize kadar imza karşılığında teslim ediliyor. Sizde içiniz rahat bir şekilde ürünüm gelecek mi? Ödemesini de yaptım ama  bir sorun yaşar mıyım derdi yaşamadan, kapıda ödeme kargo sistemini tercih ederek ürün ücretini kapınızda ürünü teslim aldığınız  anda teslim edebiliyorsunuz.

                Özellikle ptt kapıda ödeme kargosu uygun taşıma olanakları da sunuyor. Modakids alışveriş sitemizden satın almış olduğunuz  giyim ürünlerini, kapıda ödeme giyim tercihini kullanarak, ödemenizi kredi kartı kullanmanıza gerek kalmadan kapıda peşin olarak  yapabilirsiniz. Hepimizin kullandığı ayakkabı markaları ve ayakkabı numaralarımız bellidir. Satın almış olduğunuz bir ayakkabı ürününde  de yine aynı sistemi kullanarak, kapıda ödeme ayakkabı satın alabilirsiniz. Her iki yöntemde güvenli olmasına rağmen son yıllarda  kredi kartı kullanmayan müşteriler, ya da kredi kartı şifrelerini paylaşmak istemeyenler kapıda nakit ödeme sistemini kullanıyorlar.

<
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.